Про компанію

Ми готові запропонувати свій досвід, творчий потенціал і відповідальність для довготривалого і плідного співробітництва.

Свою діяльність архітектурна майстерня «Arche Vista» почала у 2009 році, коли досвідчені фахівці в області архітектурного проектування об'єднали свої зусилля для роботи в команді. Мета нашої роботи визначила назву, в якій закладена сама філософія діяльності компанії. В ній об'єдналися грецьке слово аrche, яке означає «основа», «первісний», і латинське vista - «перспектива», «види на майбутнє». Саме так ми бачимо свою творчість: «Від дійсного - до можливого». Ab actu ad potentiam.

Логотипом для Arche Vista стала pantagathus (грец.) - птаха, що летить в майбутнє і яка передвіщає щастя. Як працьовиті птахи в'ють унікальні міцні гнізда з безліччю елементів, так і наші проекти народжуються досконалими з нестандартних ідей і різноманітних матеріалів. Наш вибір - високий стиль і витонченість, сучасність і динамічність на основі благородства і якості традицій, індивідуальний підхід і бездоганне виконання даних зобов'язань.

Наша команда

Наші послугі