Котеджне містечко «Посольська Гута» в c. Проців

Назва проекту: Забудова земельної ділянки площею 325 га об'єктами житлового і соціального призначення та влаштуванням рекреаційної зони – котеджне містечко «Посольська Гута» в c. Проців, Бориспільського р-ну, Київської обл.
Місце розташування: Україна, Київська обл., Бориспільський район, с. Проців
Площа проектування: 325 га (310 га + 15 га VIP)
Статус: проект
Ступінь участі: концептуальне рішення комплексу, розробка проекту генерального плану
Авторський колектив:Біляков Ю.П., Соломко Н.В., Моссоковський Ю.А

Анотація:

Враховуючи наявні тенденції розвитку поселень поблизу міста Києва і особливості с. Проців, пропонується освоєння нових території села для перспективної забудови житловими, виробничими, комунальними та громадськими об'єктами. Зону рекреаційного призначення передбачається створити в південно-західній частині села. Таке планувальне рішення дає можливість відокремити її від існуючої житлової забудови та гармонійно поєднати з оточуючим середовищем. Тут розміщені території, прийнятні для створення зон короткочасного та тривалого відпочинку як місцевого населення, так і жителів столиці. Архітектурно-планувальне вирішення житлової котеджної забудови містечка «Посольська Гута», у першу чергу підпорядковане існуючому природному оточенню, яким у цій частині села Проців є водне середовище.

Проектом передбачено створити систему проточних каналів, яка окрім основного завдання пониження рівня ґрунтових вод, ще й формує сприятливий мікроклімат і покращує привабливість території котеджної забудови. Проектом запропоновано розміщення на території котеджного містечка гольф-клубу з влаштуванням тренувального гольф-поля загальною площею 4,44 га (північна частина містечка). На межі південної частини котеджного містечка проектом передбачається влаштування великої рекреаційної зони, яка буде підкреслювати існуючі природні багатства даного регіону, та формувати сприятливе середовище для сімейного відпочинку і для заміських прогулянок вихідного дня. Розміщення затишних, готелів поруч із лісом, зон для заняття спортом, рибальством і верховою їздою збільшить і примножить привабливість такого відпочинку.

На території містечка «Посольська Гута» передбачено два типи житлової забудови: котеджна з переважним розміром присадибної ділянки 0,25 га та блокована забудова «таунхаузами» з розміром присадибної ділянки 0,03-0,04 га.

Інші проекти